© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Döğer ve Bezcier Ailelerinin Mutlu Günü

Döğer ve Bezcier Ailelerinin Mutlu Günü

Kağan Bezcier ve Aslıhan Döğer,  Ankara Rixos Otel’de yapılan muhteşem bir düğünle evlendi.

İş adamı Sinan-Nural Döğer’in kızı Aslıhan Döğer ile iş dünyasından Semra-Yaşar Bezcier’in oğlu Kağan Bezcier, Rixos Hotel’de gerçekleşen düğün ile dünya evine girdi. Altı yüzden fazla davetlinin katıldığı nikah töreninde Döğer ve Bezcier aileleri konuklarıyla yakından ilgilendi. Nikahı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kıyarken, şahitliği TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Milletvekili Necati Çetinkaya ve Saffet Kaya üstlendi.
Cemiyet, iş ve siyaset dünyasının yoğun ilgi gösterdiği düğünde, çift nikahın kıyılmasının ardından tebrikleri kabul etti. Çiftin balayı adreslerinin Amerika Birleşik Devletleri olduğu öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.