© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çubuklu’da Şık Düğün

Çubuklu’da Şık Düğün

Ahmet-Canan Kadıoğlu’nun oğlu Doruk Kadıoğlu ile Ayşe-Ferda Alpaslan’ın kızı Sanda Alpaslan Çubuklu 29’da gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Tanışmaları yıllar öncesini bulan fakat asıl büyük adımı Doruk Kadıoğlu’nun kuzeninin nikahında tekrar karşılaştıktan sonra atan genç çift, geçen sene aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanmıştı. Nikahta güzelliği ile göz kamaştıran Sanda Alpaslan, gelinlik tercihini Beymen’den yana kullanırken Doruk Kadıoğlu da Beymen marka damatlığı ile göz doldurdu. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün hoş bir kokteyl ile başladı. Nikahın ardından tebrikleri kabul eden çift, balayı adresi olarak Uzakdoğu’nun gözdesi Bali’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.