© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Fashion Night Out’a Nişantaşı’ndan Bakmak

Fashion Night Out’a Nişantaşı’ndan Bakmak

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Fashion Night Out, 13 Eylül Perşembe akşamı gerçekleşti. FNO, İstanbul’da modanın üç önemli noktası olan Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinyePark’ta düzenlendi. Festival tadında geçen bu etkinliğe Ahu ve Süleyman Orakçıoğlu, Aslı Ekşioğlu, Başak Dizer Fransez, Eda Taşpınar, Eda Kosif, Feryal Gülman, Emel Kurhan, Erol Kaynar, Tülin Şahin, Jale Yılmabaşar Murat Cevahir, Ayşe ve Selahattin Beyazıt’ın aralarında bulunduğu  alanında önde gelen moda tasarımcılarının, modellerin, oyuncuların ve cemiyet hayatından ünlü isimler katılım gösterdi.

FNO’ya katılan markalar, geliri Tohum ve Otizm Vakfı’na bağışlanmak üzere bu geceye özel Arzu Kaprol tarafından tasarlanmış alışveriş çantası ve t-shirt’lerin satışını da tüm noktalardan gerçekleştirerek; çorbaya tuzlarını katmış oldular.

Nişantaşı, Bağdat Caddes ve IstinyePark’ta yüzlerce markaların mağazalarında düzenledikleri eğlenceli davetlerle, sundukları birbirinden çekici indirim, hizmet ve promosyonlarla; hem üreticiler hem de tüketiciler memnun ayrıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.