© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TED Mezunlarının Gecesi

TED Mezunlarının Gecesi

Yıllardır eğitim branşında önemli rol oynayan ve bir kültür haline gelen TED Ankara Koleji’nin eski Kolej kampüsüne inşa edilen Ted Üniversitesi’nin liseye veda, üniversiteye merhaba partisi yıllar önce aynı sıraları paylaşan, aynı havayı soluyan eski TED’lileri bir araya getirdi.

Kolej’de yer alan TED Üniversitesi’nin bahçesinde düzenlenen partiye eski ve yeni mezunlardan oluşan oldukça kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Duygu dolu anlara sahne olan kokteylde yıllar sonra bir araya gelen eski TED’liler bol bol hatıra fotoğrafı çekilirken birbirlerine eskiden okudukları sınıfları göstermeyi de ihmal etmediler. Serin Ankara akşamında DJ Uğur Gündoğan’ın haraketli parçalarıyla ısınan konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenip sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.