© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Venedik Konseptiyle Evlendiler

Venedik Konseptiyle Evlendiler

Sadıka Sabancı ve Aziz Köseoğlu’nun oğulları Can Köseoğlu ile Gülay-Yavuz Uluç’un kızları Zeynep Uluç, Four Seasons Hotel’de düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler.

 

Dört yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan Can Köseoğlu ile Zeynep Uluç’un düğün törenine cemiyet, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Genç çiftin nikahını Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan kıyarken, nikah şahitliklerini ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış üstlendi. Bu özel gecenin dekorasyonunu Candan Kıramer ve Bettina Hakko’nun sahibi olduğu BC Atelier yaptı. Geceye özel olarak Venedik Karnavalı temasıyla Four Seasons Hotel’in balo salonu karnaval alanına çevrilirken düğüne katılan konuklara konsepte uygun maskeler dağıtıldı. Zeynep Uluç’un gelinliği Zuhair Murad imzası taşırken, Can Köseoğlu’nun damatlığı ise Scabal imzası taşıyordu. Geceye katılan konuklar Enbe Orkestrası’nın birbirinden hareketli parçalarıyla doyasıya eğlenerek gecenin tadını çıkardılar.

[nggallery id=1059]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.