© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürprizlerle Dolu Düğün

Sürprizlerle Dolu Düğün

İç Mimar Ozan Omay ile Avrupa Birliği Bakanlığı çalışanı Burcu İlker, Fenerbahçe tesislerinde düzenlenen muhteşem bir düğünle evlendi. Ahmet ve Serap Omay’ın oğlu İç Mimar Ozan Omay ile Süphan ve Mine İlker’in kızları Avrupa Birliği Bakanlığı’nda çalışan Burcu İlker; İncek Fenerbahçe tesislerinde düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Italic’te tanışan çift evlilik yolunda ilk adımı düğün tarihinden bir ay önce nişanlanarak attı. Fenerbahçe tesislerindeki düğün büyük bir sürprize sahne oldu. Damadın kardeşi Oğan Omay, kız arkadaşı Özge Öztürk’e evlilik teklif etti. Oldukça heyecanlı anların yaşandığı düğünde Özge Öztürk, Oğan Omay’ın evlilik teklifini kabul etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.