© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Telemez ve Tümer Ailelerinin Mutlu Günü

Telemez ve Tümer Ailelerinin Mutlu Günü

Üç yıl önce arkadaş ortamında tanışan aradan geçen sürede arkadaşlıklara aşka dönüşen Buğra Telemez ve Gözem Tümer, dünya evine girdi. Erhan-Ayşen Telemez çiftinin oğulları Buğra Telemez ile Selahattin-Gülder Tümer çiftinin kızları Gözem Tümer, Swiss Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğünle evlendiler. Bilkent Üniversitesinde Uluslararası ilişkiler mezunu olan Buğra Telemez yine Bilkent üniversitesi mezunu olan moda tasarımcısı Gözem Tümer ile üç yıl önce arkadaş ortamında tanıştılar. Bir süre sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen çift evlilik kararı aldılar. Geçtiğimiz Haziran ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan çiftin düğününe ise damadın arkadaşları damga vurdu. Alkışlar eşliğinde salona giren çift tam nikah memuruna evet diyecekken damadın arkadaşları “Güle güle playboy, Hoş geldin Gözem Telemez” pankartı açtı. Uzun süre gülüşmelere sahne olan pankart ve slogan şov sonrasında nikah törenine geçildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.