© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swissôtel’de Şık Düğün

Swissôtel’de Şık Düğün

Ülkemizin önde gelen iş adamlarından Hayati-Figen Babaoğlu çiftinin kızı Ceren Babaoğlu ile Merhum Mehmet Dursun Arat ve Rüveyde Arat’ın oğlu Güney Arat Swissôtel’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Swissôtel the Bosphorus’ta gerçekleşen düğüne yaklaşık dört yüz elli seçkin konuk katıldı. Sosyal yaşamın tanıdık simaları ve ailelerin yakın dostlarının katıldığı düğünde çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kıyarken şahitliklerini ise Ali Doğan ve Turhan Hatipoğlu üstlendi. Konukların şıklıklarıyla göz kamaştırdığı gecede Ceren Babaoğlu Vakko Wedding markalı gelinliğiyle prenseslere benzerken Güney Arat da Marcel Butik imzalı damatlıkla oldukça şıktı. Genç çift balayı adresi olarak Bali’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.