© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutluluk İçin Evet

Mutluluk İçin Evet

Selçuk Gürsul ve Hale Yıldırım çifti JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen şık bir düğün ile dünya evine girdi.

JW Marriott şık bir düğüne ev sahipliği yaptı. Bir buçuk yıl önce arkadaşları aracılığı ile tanışan Selçuk Gürsul ve Hale Yıldırım çifti kendilerini bir ömür birbirine bağlayan soruya “evet” dediler. Cemsel İnşaat firmasının sahibi Cemal Gürsul ve Türcan Gürsul’un oğulları Selçuk Gürsul ile işadamı Hakkı Yıldırım ve Meral Yıldırım’ın kızları Hale Yıldırım’ın düğünü siyaset hayatının önemli isimlerini bir araya getirdi. Konukların şıklıkları ile dikkat çektiği düğünde halk oyunları ekibi sahne alarak geceye renk kattı. Mutlu çift, konukların alkışları eşliğinde nikah masasına geçti. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın kıydığı nikaha Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Necati Çetinkaya, Sermin Balık, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Vali Yardımcısı Mahmut Yıldırım ve Cengiz Seğmen ikiliye şahitlik etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.