© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Clara’ya Sürpriz Parti

Clara’ya Sürpriz Parti

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aydan Özdoğan kızı Clara’nın yeni yaşını arkadaşları ile birlikte JW Marriott Otel’de kutladı.

Pembe-beyaz konseptli partiye Aydan Özdoğan’ın yakın arkadaşları katıldı. Anne-kız şeker pembesi kıyafetleriyle, konukları kapıda karşıladı. Çok sayıda konuğun katıldığı etkinlikte davetliler canlı müzik eşliğinde eğlendi. Eğlenceli partiye çok sayıda seçkin isim katıldı. Keyifli partinin ardından konuklar Clara’yı hediye yağmuruna tuttu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.