© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İçkale’lerin Mutlu Günü

İçkale’lerin Mutlu Günü

İş adamı Ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu Ankara’daki JW Marriott Otel’de gerçekleşen şık düğünle hayatlarını birleştirdi.

İçkale Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale ile JW Marriott Otel Satış Direktörü Ece Doğanoğlu’nun düğünü JW Marriott Otel’de gerçekleştirildi. Üniversite yıllarında tanışarak evlilik kararı alan Ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu’nun düğün davetine çok sayıda konuk katıldı. Aile büyükleri konuklarını fuayede karşılarken hanımağa olarak anılan Nadire İçkale karşılamada en ön sırada yer aldı. Ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu’nun düğün davetinde İstanbul ve Ankara cemiyet hayatının birçok tanınan ismi yer aldı. Kokteyl ile başlayan davet, gelin ve damatın son hazırlıklarını tamamlaması ve konukların masalarındaki yerlerini almasıyla devam etti. Ardından gelin ve damat balo salonuna girerek, alkışlar eşliğinde nikah masasındaki yerlerini aldı. Nikah merasiminin ardından aile fotoğrafı çekildi. Yeni evli çift, Ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu ilk danslarını etti. Ardından konukların tebriklerini kabul eden yeni evliler, gece yarısına kadar konuklarıyla birlikte eğlencenin tadını çıkardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.