© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyüleyici Düğün

Büyüleyici Düğün

Ömersan İnşaat’ın Yöneticilerinden Gökberk Mustafaoğlu ve Eğitimci Çiğdem Er, Hilton Hotel’de gerçekleşen şık bir düğünle mutluluğa adım attılar.

Üç yıl önce başlayan birlikteliklerini bir yıl önceki nişan töreniyle geleceğe taşıyan mutlu çift bu mutluluğu evlenerek taçlandırdılar. Hilton Hotel’in salonunu dolduran çok sayıda davetlinin yerlerini almasıyla başlayan nikah töreni çiftin nikah masasına gelmesiyle alkışlar ve konfetiler eşliğinde kıyıldı. El ele göz göze birbirlerine verdikleri “evet” cevabının ardından ilk danslarını alkışlar eşliğinde yapan çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çiftin mutlu gününe çok sayıda işadamı ve davetli katılırken aileler davetlileri kapıda karşıladılar. Çiftin bu mutlu gününde şahitliğini ise Ömer Mustafaoğlu ve Şirin Tolga üstlendiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.