© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Maltepe Rotary Kulübü’nden Şık Davet

Maltepe Rotary Kulübü’nden Şık Davet

Ankara Maltepe Rotary Kulübü’nün ev sahipliğinde, Ankara Baro Başkan Yardımcısı Seçkin Arıkan seçim hukuku konusunda şık bir konuşma yaptı.

JW Marriott Otel’de gerçekleşen etkinliğe Maltepe Rotary Kulübü’nün üyeleri katıldı. Seçim hukuku konusunda konuşma yapan Seçkin, üyeleri bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Kulüp Başkanları Aşkın Demir ile Özgür Ökmen, katılan tüm konuklarla yakından ilgilenerek teşekkürlerini bildirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.