© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Uzun Dostluktan Masalsı Düğüne

Uzun Dostluktan Masalsı Düğüne

Ankara Üniversitesi’nde Uzman Pırıl Akın ile Doktor Emre Ocak, Bilkent Otel’de görkemli bir törenle evlendiler.

Aydın-Derya Akın çiftinin kızları Ankara Üniversitesi’nde Uzman Pırıl Akın ile Ömer- Füsun Ocak’ın oğulları Doktor Emre Ocak, Bilkent Otel’de gerçekleştirilen büyüleyici bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Heyecanları yüzlerinden okunan çiftin nikah şahitleri Gürsel Dursun ile cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Gamze Cizreli oldu. Mutlu çiftin ailesi konukları kapıda karşılarken düğüne katılan davetliler bu özel günde çiftin mutluluğuna ortak oldu. Çocukluk yıllarında başlayan arkadaşlık zamanla aşka dönüşmüş ve geçtiğimiz sene Ekim ayında mutlu çift nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Balayı için İtalya’yı tercih eden çiftin ilk dansı da bütün davetlilerin alkışları eşliğinde  gerçekleşti.

[nggallery id=1334].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.