© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bali’de Balayı

Bali’de Balayı

Nazif İl ve Sevim İl’in oğlu Şafak İl ve işadamı Sait Sürel ve Oya Sürel’in kızları Suzan Sürel, Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirilen şık bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. 

Geçtiğimiz yaz Çeşme’de yapılan nişan töreniyle evlilik yolunda ilk önemli adımı atan çiftin bu özel gününe çok sayıda konuk katıldı. Ege Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Suzan Sürel’in nikah şahitliğini Hüseyin Divrik ve Merve Irmak üstlenirken, Wavin Plastik Sanayi’nin Bölge Sorumlusu Şafak İl’in şahitliğini Bora Yenigün ve Nalan Muhtar üstlendi. Düğünde eğlence gece geç saatlere kadar sürerken konuklar Sun Shine Band’ın hareketli parçalarıyla doyasıya eğlendi. Genç çift balayı tercihlerini Bali’den yana kullandılar.

[nggallery id=863]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.