© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İzmir’de Şık Düğün

İzmir’de Şık Düğün

İzmir’in ünlü işadamlarından Ümit Şen Hüseyni ile Nihan Erdil, Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de  gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler. 

İzmir cemiyet ve iş hayatının birbirinden ünlü simalarının bulunduğu geceye siyaset dünyasından da önemli isimler katıldı. Mayıs ayında nişanlanan çiftin şık düğünü Hera Organizasyon tarafından düzenlendi. Gecede Özgen Akçagül ve Blue Note Orkestrası çaldığı birbirinden hareketli parçalarla düğüne katılan davetlilere eğlenceli bir gece yaşattılar. Düğünün ardından Emre Esendemir tarafından düzenlenen After Party’de gelin ve damat yakın arkadaşlarıyla eğlenmeyi sürdürdüler. Genç çift balayı adresi olarak da Tahiti Bora Bora Adaları’nı tercih ettiler.

 

[nggallery id=865].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.