© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Masal Gibi Düğün

Masal Gibi Düğün

Beyaz Tv’de Yönetici olan Oğuz Sinan Dişli ve İngiltere Büyükelçiliği’nde çalışan İpek Arıoğul, Rixos Otel’de düzenlenen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler. Beş yıl önce bir medya kurumunda iş ortamında tanışan mutlu çift evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz Eylül ayında nişanlanarak atmışlardı. Düğüne katılan çok sayıda medya mensubunun yanı sıra sağlık sektöründen de birçok davetli katıldı. Mutlu çiftin bu özel günündeki nikahını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kıyarken gelin ve damadın nikah şahitleri Şenol Balaban ve Bahadır Genceli oldular.

[nggallery id=832]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.