© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dostlara Yaz Daveti

Dostlara Yaz Daveti

Aslı Pehlivanlar, Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Çeşme’nin yeni eğlence mekanı Balkabağa Alaçatı’da yakın dostlarına bir yaz daveti düzenledi. Mel’s Design, Myshera ve Erhan Özusta Exlusive Jewelery markalarının katılımıyla gerçekleşen davette iş ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

Davete Aslı Pehlivanlar’ın yakın dostları katılırken, misafirler davette stant açan markaların da son koleksiyonlarını inceleme fırsatı buldular. Ev sahibi Aslı Pehlivanlar ile birlikte Balkabağa’nın sahibi Ebru Erbaş’ın da konuklarla yakından ilgilendiği davete iş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri de katıldı. Mekanın lezzetli atıştırmalıkları ve kokteylleri eşliğinde davetliler keyifli bir gün geçirirken aynı zamanda da stant açan markalardan alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.