© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Buket Güler’in Tatil Rotası

Buket Güler’in Tatil Rotası

Blogger Buket Güler yaz tatilini sevdiklerine sarılmanın ve yurt dışında sevdiği yerlere gitmenin özlemiyle geçirmiş.

Bu yaz nasıl geçti? Tatilinizi nerede yaptınız?

Bu yaz beklediğimden çok güzel geçti. Arkadaşlarımla yurt içinde bol bol seyahat ettim. Çeşme, Bodrum ve daha önce görmediğim Akyaka’ya gitme şansım oldu.

 

Eylül için planınız var mı?

Eylül için COVID-19 durumuna bağlı olarak yine yurt içi seyahatler planlıyorum. Bence yazlık yerlerin en güzel zamanı Eylül.

 

Belirsizlikle baş ederken neler yapıyorsunuz?

Sosyal medyada aktif olmak ve sürekli yeni şeyler üretmek çok fazla düşünmemi engelliyor. Onun dışında eskiye göre daha fazla okuyorum, sık ve uzun yürüyüşler yapıyorum. Sürekli geleceği düşünüp negatif duygular geliştirmek yerine anlık işlerime odaklanıyorum.

 

Formunuzu nasıl koruyorsunuz?

Düzenli yürüyüşler ve evde spor yapıyorum. Fırsat buldukça da tenis oynuyorum.

 

Film-kitap-müzik keşifleriniz, önerileriniz neler olur?

Müzik, hayatımın bir parçası. Sabah kalktığım andan itibaren evde müzik hep açık olur. House, electronic, jazz, Türkçe… Aklınıza gelebilecek çoğu müzik türünü dinliyorum. Tale of Us’ın mixleri favorim. Film çok fazla var. Ama daha yeni izlediğim “The Two Popes” filmini sevdim mesela, öneririm. Kitap olarak bu aralar romandan çok felsefe kitaplarına sardım. Marcus Aurelius “2000 yıllık Mutlu Yaşama Rehberi”ni öneririm. Onun dışında her zaman başucumda “4 Anlaşma” olur.

 

Pandemi sonrası hayalleriniz…

Pandemi sonrası en büyük hayalim rahatça sevdiklerime sarılabilmek öncelikle. Sonrasında yurt dışı seyahatlerim gelir. Gitmeyi özlediğim bir çok yer var.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.