© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bodrum Tatiline Partili Veda

Bodrum Tatiline Partili Veda

Remax’ ın en başarılı gayrimunkul danışmanları sıralamasında dünya 1’incisi olan Evrim Kırmızıtaş Başaran, Bodrum tatilini sonlandırmadan önce dostları ile doğum günü partisi düzenledi.

Bodrum Yalıkavak Miços Balıkçısı’ nda geçtiğimiz gece canlı müzik eşliliğinde dostlarıyla birlikte pasta üfleyen Evrim Kırmızıtaş Başaran, “Sezona yeni projemizle enerji dolu başlayacağız.” mesajı verdi. Başaran ve dostları, kendi seçtikleri şarkılar eşliğinde karaoke yaparak doyasıya eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.