© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cuhruk Çifti Kızlarının Doğum Gününü Kutladı

Cuhruk Çifti Kızlarının Doğum Gününü Kutladı

Mesleki kariyerlerini aynı çatı altında sürdüren, Ankara cemiyet hayatının tanınan yüzleri Avukat Birgül Cuhruk ve Mali Müşavir Baran Cuhruk çiftinin, geçen yıl ocak ayında ABD’de dünyaya gelen kızları Zeynep’in 1. yaş doğum günü partisi, kalabalık bir davetli topluluğu ile Dafne Restaurant ev sahipliğinde gerçekleşti.

Dafne Restaurant’ta gerçekleşen partiye iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Kızları Zeynep’in doğum gününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden Cuhruk çifti arkadaşlarının bu özel günü kendileri ile paylaştıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdi. Papiliobabyevents’in dokunuşlarıyla renklenen partide, konuklar keyifli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.