© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ceylan Köse & Hüseyin Demirçe’nin Mutlu Günü

Ceylan Köse & Hüseyin Demirçe’nin Mutlu Günü

Başkent gece hayatının sevilen sesi Ceylan Köse ile ünlü Rock Grubu Zakkum’un genç müzisyeni, klarnet sanatçısı Hüseyin Demirçe aşklarını nikah masasına taşıdılar. Genç çift Bilkent Otel Sakarya Balo Salonunda dostlarının huzurunda mutluluğa ‘Evet’ dediler.

Sanat ve iş dünyasından yoğun katılımın olduğu düğünde genç çifti başta Bilkent Otel Gn.Müd. Arda Yurtsever olmak üzere, ünlü Rock Grubu Zakkum, iş adamı Osman Karagöz, Dr. Ender&Bahadır Gültekin, Dr. Atilla&Emine Nutki, eğlence sektörü işletmecilerinden Özkan Görgün, müzisyen dostları ve sevenleri yalnız bırakmadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.