© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bodrum Bodrum Bi Büyük

Bodrum Bodrum Bi Büyük

Mag Medya ekibi Çayyolu’nda bulunan Bodrum Bodrum Bi Büyük adlı mekanda okurlarını ve iş ortaklarını eğlenceli bir davet ile ağırladı. Davete iş ve cemiyet hayatından çok sayıda sevilen isim katıldı.

Bodrum Bodrum Bi Büyük adlı mekanda gerçekleşen şık davette konuklar gece boyunca lezzetli ikramların tadına bakarken canlı müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Gecenin başlangıç konuşmasını yapan Can Çavuşoğlu ve Beril Çavuşoğlu katılan herkese teşekkür etti. Renkli kutlamalara da ev sahipliği yapan gece sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla büyük ses getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.