© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Biz Canavarız Müzikali PSM’de Sahnelendi

Biz Canavarız Müzikali PSM’de Sahnelendi

Müzik, dans ve tiyatroyu tek çatı altında buluşturan “Biz Canavarız Çocuk Müzikali” Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yer alan Panora Sanat Merkezi’nde sahnelendi. Gösteriye iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.

Didem Baylan tarafından 2013 yılında New York Çocuk Müzikali Festivali birincisi olan ve yurt dışında birçok kez sahnelenen “We are Monsters” oyununun senaryosundan uyarlanan müzikal, tamamen çocuklardan oluşan kadrosuyla Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Müzikalin ana fikrini ise farklılıklara rağmen birlikte huzur içinde ve çevre bilinciyle yaşamak oluşturuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.