© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatını Fabrika’da Buluşturan Davet

Cemiyet Hayatını Fabrika’da Buluşturan Davet

Murat Pilevneli’nin kurduğu Galerist’in yeni sahipleri ünlü mimar Melkan Tabanlıoğlu ile ünlü işadamı Taha Tatlıcı ilk davetlerini Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleştirdi. Uluslararası solo sergilere imza atan Jerome Sans’ın küratörlüğünde gerçekleştirilen, mentalKLINIK’in “That’s Fucking Awesome” adlı solo sergisinin gerçekleştirildiği davete cemiyet ve iş hayatının önemli isimleri katıldı. Galerist’in sahipleri Melkan Tabanlıoğlu ve Taha Tatlıcı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye Cartier de sponsor olarak destek verdi.Tabanlıoğlu ve Tatlıcı, Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleşen davete katılan konuklara sergiyi gezdirip bilgi verdi. Davet kokteyl ile başlarken konuklar daha sonra kendileri için hazırlanmış masalara geçerek akşam yemeği yediler.  Davetin gerçekleştiği mekanda asıl sürpriz ise Sarkis’in Altın İskele’sinin iplik fabrikasına yerleştirilmiş olması oldu.mentalKLINIK’in kurucuları olan Yasemin Baydar ve Birol Demir, süreç, üretim, roller, kavrayış ve sunumu yeniden şekillendiren açık bir laboratuar formuyla tanınıyorlar. “That’s Fucking Awesome” projesi bir disko topu gibi, sanatçıların evrene çok yönlü ve çok yüzeyli yaklaşımlarından bir seçki sergilerken, bir retrospektiften ziyade introspektif olan bu sergi ilk defa on yıllık çalışmanın doruk noktasını sunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.