© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Akbank Private Banking Les Ottoman Parti

Akbank Private Banking Les Ottoman Parti

Akbank Private Banking sponsorluğunda, Galerist ve Autoban’ın ortaklaşa ev sahipliğinde 11. Uluslararası İstanbul Bienali onuruna düzenlenen gecede sanat ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi.

Dünyanın en önemli sanat etkinlikleri arasında yer alan ve bu sene 11. si düzenlenen İstanbul Bienali onuruna geçtiğimiz gün Kuruçeşme, Les Ottomans 29’da özel bir gece düzenlendi. Dünya çapında sanatçılar, koleksiyonerler, çağdaş Türk sanatının önde gelen temsilcilerinin yanı sıra IKSV üst düzey yöneticileri, tasarımcılar ve mimarlarda katıldı. Geceye özellikle yeni kuşak çağdaş sanat koleksiyonerlerinin ilgisi büyüktü. Hecules & Love Affair grubunun eski solisti Nomi Ruiz ve eski üyeleriyle kurulan, davet için New York’tan gelen Jessica 6 grubu sahne aldı. Davetliler bu güzel organizasyonda eğlenirken iki isim özellikle dikkati çekti. Nurettin Hasman’ın hayatına giren iki önemli ismi. Eda Taşpınar ve Verda Penso. İkili yan yana gelmemek için büyük bir dikkatle partinin tadını çıkartmıyorlardı. Verda hanım bu durumdan rahatsız olup partiyi erken bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.