© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renkli İsimler Bu Sergide Buluştu

Renkli İsimler Bu Sergide Buluştu

Tabanlıoğlu Mimarlık ve Galerist, 11. Uluslararası İstanbul Bienali kapsamında ünlü sanatçı Haluk  Akakçe’nin “Reenkarnasyon” adlı sergisine ev sahipliği yapıyor. Tabanlıoğlu mimarlığın Tepebaşı’ndaki ofisinde düzenlenen sergiye  sanatseverler adeta akın etti. Sergi sonrasında Akakçe onuruna Kuruçeşme’deki  Les Ottomans Otel’de bir de davet verildi. Davete uluşlaraarıs sanat camiasının ünlü isimlerinin yanı sıra cemiyetve iş dünyasının seçkin isimleri de katıldı. Yemekle başlayan davet saatler ilerledikçe parti havasına büründü. Sergiye  sevgilisi Ali Tapan ile birlikte gelen Boyner Holding’in patronu Cem Boyner’in kızı Elif Boyner ilginç makyajı ve takma kirpikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Öte yandan serginin ve partinin bir diğer ilginç konuğu ise Nurettin Hasman’dan ayrılıp, ünlü sörfçü Bora Kozanoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Eda Taşpınar oldu. İşletmeci eşi Emre Ergani’den ayrılan Şebnem Işık’da kötü günleri atlatmış gibiydi… Bu arada Akakçe’nin ilginç sergisini 10 Ekim’e kadar gezmeniz mümkün.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.