© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Alman Birliği 21. Yılında

Alman Birliği 21. Yılında

Almanya’nın birleşmesinin yirmi birinci yıl dönümü, Almanya Büyükelçisi Eberhard Pohl ev sahipliğinde görkemli bir kutlama şöleniyle gerçekleşti.Alman Büyükelçiliği’nin bahçesinde yapılan kutlamaya iş ve siyaset dünyasından oldukça geniş bir davetli topluluğu katıldı. Kutlama havai fişek gösterisi ve konserle başlarken gece boyunca süren eğlence programıyla konuklar dans ederek eğlendiler. Almanya ve Türkiye arasındaki sıcak dostluğun artarak devam ettiğini dile getiren Pohl aynı zamanda Türkiye’de olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

[nggallery id=568]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.