© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bayram Coşkusunu Doyasıya Yaşadılar

Bayram Coşkusunu Doyasıya Yaşadılar

Çayyolu Rotary Kulübü tarafından, Kulüp Başkanı Sevcan Özatay önderliğinde Cumhuriyetin 95. yılı için kutlama düzenlendi.

Ankara CerModern’de gerçekleşen kutlamada “Karikatürlerde Atatürk ve Cumhuriyet” isimli bir de sergi yer aldı. Daha önce İzmir Karikatür Müzesi’nde sergilenen “Karikatürlerde Atatürk ve Cumhuriyet” sergisinde araştırmacı yazar İsmail Şen’in 1919 ile 1938 yılları arasında 50’ye yakın yerli ve yabancı mizah yayınından Türkçe’ye çevirisi yapılarak oluşturulmuş eserler yer alıyor. Gecede son dönemde farklı işlere imza atan ve dünya çapında birçok konser veren şef Musa Göçmen ve orkestrası sahne aldı ve konukların Cumhuriyet coşkusunu marşlar eşliğinde en güzel şekilde yaşamasını sağladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.