© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Emek Rotary’den Hizmet Ödülleri

Emek Rotary’den Hizmet Ödülleri

Ankara Emek Rotary Kulubü, en saygın çalışmalarından birisi olan “Meslek Hizmet” ödüllerini Swiss Otel’de düzenlenen bir organizasyonla verdi.

Guvernör Altan Arslan’ın da katıldığı davete Ankara Rotary Kulubü’nün birçok üyesinin yanı sıra birçok davetli katıldı. Çalışmaları ile yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik etmekte ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirecek çalışmalara “İlham Kaynağı Olan Sanatçı” ve profesyonellere verilen “Meslek Hizmet Ödülleri’ bu yıl, başarılı Anchorman Zafer Kiraz, Opera Sanatçısı Ayça Kip Akyol, Tiyatro Sanatçısı Bahadır Tokmak ve Team Vizyon Takım Adına Zeynep Aydın’a verildi. Kokteylle başlayan ödül töreni, konukların yemeğe geçmesiyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.