© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Başarılı İş Kadınları Fikir Sofrası’nda

Başarılı İş Kadınları Fikir Sofrası’nda

İş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü hanımları kültürel ve sanatsal değerleri savunarak kadınların iş hayatına ve üretime katılımını sağlamak amacıyla kurulan BİKAP’ın davetinde bir araya geldiler.

BİKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu) tarafından Shangri-La Bosphorus İstanbul Oteli’nin kral dairesinde özel bir davet düzenlendi. BİKAP’ın kurucusu Bilge Eren’in ev sahipliğinde düzenlenen davete iş ve sosyal yaşam dünyasının ünlü kadınları katıldı. “Fikir Sofrası” temasıyla düzenlenen davette bir araya gelen iş dünyasının başarılı kadınlarına Bilge Eren, BİKAP’ın çalışmaları hakkında kısa bir konuşma yaptı. Eren; üretimin geliştirilmesi adına sanayi-sanatçı iş birlikleri kurmak, yeni iş alanları geliştirmek, kadınların iş hayatına ve üretime katılmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan BİKAP’ın kadınların kişisel gelişimlerine yönelik faaliyetlerde bulunan bir kuruluş olduğunu belirtti. Bunun için BİKAP olarak çeşitli atölye çalışmaları düzenleyerek kadınların beceri gelişimlerine katkıda bulunduklarını vurgulayan Eren, topluma faydalı STK’lara destek sağlamak gibi birçok amaca hizmet ettiklerini dile getirdi. İş dünyasının başarılı kadınlarını bir araya getirerek projelerin paylaşılmasını, ortak projelerde buluşulmasını ve sektörler arası köprü olabilmek için zemin hazırladıklarını belirten Eren; birbirinden başarılı yöneticilerle gerçekleştirecekleri söyleşilerle de bu etkinliği renklendireceklerini ifade etti. Bilge Eren ayrıca “Fikir Sofrası”nı her ay tekrar ederek geleneksel hale getireceklerinin de haberini verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.