© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bizim Çocuklarımız’dan İlk Yemek

Bizim Çocuklarımız’dan İlk Yemek

Bizim Çocuklarımız Derneği ilk yemeğini Ulus 29’da 300 kişilik bir katılımla gerçekleştirdi.

Tüm yönetim kurulunun hazır bulunduğu yemeğe iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü hayırsever katıldı. Yemek, Dernek Başkanı Sinem Nefesoğlu’nun açılış ve derneğin amacını anlatan konuşmasıyla başladı. Derneğe bağışlanan mücevherler, Uğur Batur tarafından düzenlenen açık artırmayla yemeğe katılan hayırsever davetlilere satıldı. Ulus 29’un nezih ortamında yemeklerini yiyen konuklara daha sonra çekilişle sürpriz mücevherler ve beş yıldızlı otellerde ikişer kişilik konaklamalar hediye edildi. Bu öğle yemeğinden elde edilen gelirin tümü Çekmeköy’de açılacak olan Bizim Çocuklarımız Anaokulu’na bağışlandı. Günün sonunda Dernek Başkanı Sinem Nefesoğlu Uğur Batur’a ve emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür plaketi verdi. Asil Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Naim Arnas’a ise plaketini verirken ayrıca teşekkür etti. Bizim Çocuklarımız Derneği’nde bir ilk yaşanarak yönetim kurulu üyeleri, bu muhteşem oluşuma başkanlık yapan Sinem Nefesoğlu’na da plaket verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.