© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğudan Batıya Yolculuk

Doğudan Batıya Yolculuk

Beymen 2016 koleksiyonlarının tanıtımını Kavaklıdere mağazasında yaptı.

Beymen Halkla İlişkiler Koordinatörü Gülden Büyükuçak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım etkinliğinde Gülden Büyükuçak Beymen 2016 yaz sezonunu şöyle anlattı: “Hindistan’dan Peru’ya uzanan ilham yolculuğu 2016 yazının tasarımlarına yansıdı. Bu sezon gece ve gündüz birbirine karışıyor. İpek ve danteller sandalet ve spor ayakkabılarla bir araya geliyor. Kimi tasarımcılar dantelden vazgeçemezken kimileri de spor giyimin cazibesine karşı koyamıyor. Zarafet ile gücü harmanlayan yeni romantik akımda, teatral ve biraz da asi bir hava ile teatral kostümlerle yarışan bir çeşitlilik söz konusu. 90’lar Pop kültürü, feminen ve maskülen, gösteriş ve minimalizmi bir araya getiriyor. Geçmişin tasarımlarından geleceğe dair ipuçları içeren güçlü bir sentez ortaya çıkıyor”.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.