© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Öğretmenler Günü’nde 25. Yıl Plaketlerini Aldılar

Öğretmenler Günü’nde 25. Yıl Plaketlerini Aldılar

Büyük Kolej’in kuruluşunun 26. yılında düzenlenen öğretmenler günü balosunda, okulda 25 ve 20 yılını dolduran öğretmen ve çalışanlara plaket verildi.

Hilton Otel’de düzenlenen baloya, birbirinden şık kıyafetleri ile katılan öğretmenler, aynı zamanda okulun kuruluşunun 26. yılını da kutladılar. Okulun tarihinin anlatıldığı sinevizyon gösterisinin ardından, Genel Müdür Rumi Doğay tarafından 25 yıldan bu yana Büyük Kolej’e emek veren öğretmen ve personele başarı plaketlerini verildi. Sanatçı Cengiz Kaçan’ın birbirinden güzel şarkılarına eşlik edilen gecede, dans pisti hiç boş kalmadı. Gecenin sonunda ise Büyük Kolej pastası kesildi.

[nggallery id=900]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.