© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Media Markt Ankara Farkını Yine Ortaya Koydu

Media Markt Ankara Farkını Yine Ortaya Koydu

Kentpark, Optimum ve Forum Alışveriş Merkezilerinde yer alan, Ankaralılar’ı teknoloji ile buluşturan Media Markt mağazaları 2012 yılına çok hızlı bir giriş yaptı.

 

Media Markt çalışanları yeni yılı çok hoş bir kıyafet balosuyla Ankara Hilton’da kutladı. Kıyafet balosunda farklı kostümlerle renkli görüntüler sergileyen Media Markt çalışanları eğlence dolu bir gece geçirdiler. Sektörün öncüleri arasında yer alan Media Markt, farkını yine ortaya koymanın haklı mutluluğunu yaşadı.

[nggallery id=999]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.