© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Angiad’dan Muhteşem Yılbaşı Balosu

Angiad’dan Muhteşem Yılbaşı Balosu

Ankara Genç İş Adamlar Derneği (ANGİAD) tüm üyeleriyle birlikte 2018’e erkenden merhaba dedi.  Yılbaşı balosuna iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaları katılım gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir otelde gerçekleşen baloya iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaları da katıldı. Yüzlerce kişinin katıldığı baloda konuşma yapan Angiad Başkanı Emre Altındağ, 2018’in ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diledi. Konuşmaların ardından plaket takdimine geçildi. Gecenin sonunda ise güzel şarkıcı Sıla sahne aldı. Şarkılarıyla davetlilere unutulmaz anlar yaşatan Sıla’nın yeni imajı da gözlerden kaçmadı. Gecenin geç saatlerine kadar süren baloda sahne alan Sıla, Angiad üyelerine ve başkan Emre Altındağ’a teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.