© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MIELE

MIELE

Her zaman aynı kalitede… Tam damak tadınızda… Miele’den yeni set üstü CM5 kahve makinesi ile zahmetsizce, kolay ve çabuk mükemmel espresso, kahve veya cappuccino hazırlamak için bir dokunuş yeter! Eşsiz tasarımıyla Miele set üstü solo tam otomatik kahve makinesi, Miele kalite standartları ile mutfağınızda tüm ankastre cihazlarla optik açıdan tam uyumlu, kompakt, kolay kullanımlı, hijyen kurallarına uygun ve kolay temizlenebilir bir yenilik sunuyor.

Miele Kahve Makinesi

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.