© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Arçelik’ten Yeni Telve

Arçelik’ten Yeni Telve

Arçelik, Türk Kahvesi Makinesi Yeni Telve’yi İstanbul’da düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı.

Arçelik ev sahipliğinde Ulus 29’da düzenlenen özel bir davette tanıtılan Türk Kahvesi Makinesi Yeni Telve büyük ilgi gördü. Misafirler, boğazın eşsiz manzarasında kahvelerini yudumlarken, Arçelik’in geleneksel Türk kahvesi kültürünü indüksiyon teknolojisiyle buluşturan Yeni Telve’sini deneyimleme fırsatı buldu. Arçelik Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi, davetlilere Yeni Telve’nin özelliklerini aktardı. Arçelik’in her fincanda közde pişmiş geleneksel Türk kahvesi lezzeti sunan Yeni Telve’si misafirlerin büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.