© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Güreller Yeni Mağazası Miele’yi açtı

Güreller Yeni Mağazası Miele’yi açtı

Beyaz eşya ve aydınlatma sektörünün öncü isimlerinden Güreller, yeni mağazası Miele’yi Turan Güneş Bulvarı’nda hizmete açtı.
Yıllardır başarılı çalışmalarıyla sektörünün öncüleri arasına girmeyi başaran Güreller, Turan Güneş Bulvarı’nda yeni mağazası Miele’nin açılışını gerçekleştirdi. Beyaz eşya ve aydınlatma denildiğinde kalitesiyle adından söz ettiren markanın yeni adresindeki açılışına, alışverişlerinde markayı tercih eden konuklar büyük ilgi gösterdi. Hazırlanan ikramların tadıldığı açılışta uzun uzun sohbet eden konuklar hem keyifli vakit geçirdiler hem de mağaza sahiplerini kutladılar. Mağazanın ev sahipliğini Kuddusi Gürel gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.