© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Türk Kahvesi İçin Buluştular

Starbucks ve TKKAD, Türk Kahvesi tutkunlarının damak tadına en uygun lezzeti bulmak için güç birliği gerçekleştirdi.

Türk Kahvesi İçin Buluştular

Kahveye gönül vermiş iki kurum, Starbucks ve Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD), Türk Kahvesi tutkunlarının damak tadına en uygun lezzeti bulmak için güç birliği gerçekleştirdi.

Starbucks, TKKAD ile birlikte özenle seçilen çekirdeklerden oluşan harmanı Veranda’yı Türk Kahvesi severlerin beğenisine sunarken, düzenlenen tanıtım toplantısına cemiyetin ünlü kadınlarının ilgisi yoğun oldu. Veranda’nın tanıtımı için düzenlenen toplantıya; aralarında iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Siren Ertan, Etel Baler, Nazlı Yazıcı, Ahu Orakçıoğlu, Meral Yazıcı, Yonca Ebuzziya, Zeynep Üstünel, Gülden Büyükuçak, Berrin Okçu, Ebru Karaçam, Didem Bağrıaçık, Aytül Fıratoğlu, Ayten Danışman, Sinem Güngör, Pelin Atay Kuran, Hülya Eltemur, Sibel Kerimoğlu, Begüm Özer ve Füsun Çevikel Kuran’ın da bulunduğu geniş bir davetli grubu katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.