© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ZEZE PASTA ile Düşler Gerçek Olsun

ZEZE PASTA ile Düşler Gerçek Olsun

Aslında her şey kızıma oyun hamurlarından düşler yaparken başladı ve bu günlere geldi… En çok zamanımı geçirdiğim evimin mutfağında, hayallerimizi birleştirdiğimiz “Zeze” severlerle tasarım yapmaya artık iki kişi devam ediyoruz… Kişiye özel tasarımlarla çıktığımız bu pasta tadında, kurabiye kokusunda huzur veren yolda hayallerimizi birleştirmeye ne dersiniz? Mutluluklarınızın lezzet ve tasarım kısmına birlikte karar verelim…

[nggallery id=800]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.