© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Rollhouse “VIP LOUNGE” Hizmetinizde

Rollhouse “VIP LOUNGE” Hizmetinizde

Rollhouse VIP LOUNGE, zenginleştirilmiş menüsü ile etkinlik ve davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Doğum günlerinden, özel yemek davetlerine, sergi ve sunumlardan ürün lansmanlarına kadar onlarca farklı konseptte hizmet veren Rollhouse VIP LOUNGE tüm stresinizi atacağınız ve misafirlerinizle eğlenebileceğiniz muhteşem bir yer. Siz sadece o günün keyfini çıkartın geriye kalan her şeyle Rollhouse’un muhteşem ekibi ilgilensin.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.