© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Barbizon: Güzellik İçten Başlar

Barbizon: Güzellik İçten Başlar

Adını, şekilciliği reddedip doğallığa yönelen ressamların ekolünden alan “Barbizon”; makyaj ve saç tasarımında Ankara’ya yepyeni ve farklı bir soluk getirdi. Carmelita Mendes, Fiorella Mattheis, İzabelle Goulart gibi ELLE, Victoria’s Secret modellerin yanı sıra, Demi Moore tarafından da tercih edilen bir makyaj sanatçısı olan Carlos Cavalcanti’nin profesyonel dokunuşları şimdiden pek çok Ankaralı hanımı büyülemiş durumda. Brezilya Sao Paulo’dan gelen Carlos Cavalcanti ve güçlü ekibi Barbizon’da makyaj-kaş-tırnak tasarım ve saç stili konularında sizlere danışmanlık vermekte.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.