© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

APİNYA ile Ankara’ya Tayland Lezzeti Geldi…

APİNYA ile Ankara’ya Tayland Lezzeti Geldi…

Attar sokakta yakın zaman önce hizmete giren Apinya Thai & Sushi restaurant, Ankara’nın ilk thai & Sushi restaurantı olma özelliği ile kısa süre önce açılmış olmasına rağmen, çok konuşulan mekanlar arasında yerini ilk sıralarda aldı bile. Misafirlerine Tayland mutfağının birbirinden leziz yöresel yemekleri ile beraber yeni keşif Japon yemeklerini birlikte sunan Apinya restaurant, güleryüzlü ve sempatik ekibi ile de dikkat çekiyor. İç mekan tasarımında beyaz ve tonlarına ağırlık verilmiş olması ise, huzurlu ve ferah bir ortamda yemek yemenin ayrıcalığını yaşatıyor. En yakın sürede ziyaret etmelisiniz…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.