© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Dile Benden Ne Dilersen…”

“Dile Benden Ne Dilersen…”

Hayalperestliği bir çözüm yolu olarak benimsemiş Aslı Kutluay’ın farklı projelerde sergilenmiş eserlerinden oluşan ve bir seçki niteliğindeki “Dile Benden Ne Dilersen” B&T Ankara Showroom Sergi Salonunda izleyicilerle buluştu.

Sanatçı ve tasarımcı Aslı Kutluay 2018’den beklentileri tasarımın sanat ile birlikteliğine vurgu yaparak mekan ve sanat işleri arasında ilişki kurmayı hedeflediği sanat çizgisindeki tasarımlardan oluşan mekana ve izleyicilerine duyarlılık gösteren, tutarlı ve bütünsel “bir seçki” oluşturuyor ve bunları hikayenin kurgusu şeklinde sergi salonuna yerleştiriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.