© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Butik Çikolatanın Yeni Adı

Butik Çikolatanın Yeni Adı

Tabiatın baharı müjdelemesi ile bir renk cümbüşü içerisinde hem Anneler Günü hazırlıklarını, hem de ilkbahar koleksiyonunu görmek üzere Gusto Çikolata Evi’ndeyiz…

Özel çay ve kahve davetlerinizde, sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek için tasarlanan birbirinden renkli ve zevkli çikolata tasarımları hem sofralarınızı hem de ruhlarınızı renklendiriyor.

Birbirinden lezzetli el yapımı çikolataları, özel tasarımları ile beş çaylarınızı, tatlı kahve sohbetlerinizi, kahvaltı davetlerinizi neşelendirecek ve renklendirecek hoş bir koleksiyonla karşılaşıyoruz.

İngiliz porseleninin zarafeti bu sefer neşeli ve birbirinden keyifli demliklerle buluşarak annenizin evinde hoş çay sohbetlerine ev sahipliği yapıyor.

Çikolatanın gerçek bir şölene dönüştüğü, butik hizmetin size sunulduğu bu çikolata evinde hep beraber nice baharlara, nice Anneler Günlerine…

 

[nggallery id=1254]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.