© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Geleceğe Umut” Gecesi

“Geleceğe Umut” Gecesi

Eğitim alanında birçok yardım etkinliklerinde bulunarak adından söz ettiren Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV), İzmir Hilton Otel’de gerçekleştirdiği balo ile İzmir’deki iş ve cemiyet hayatını bir araya getirdi.

Kurulduğu günden bu yana binlerce öğrenciye burs vermenin yanı sıra pek çok sosyal sorumluluk projesini de hayata geçiren EÇEV, “Eğitime Destek, Geleceğe Umut Gecesinde” bir de müzayede düzenledi. Eğitime kaynak yaratmak amacıyla antikacı Uğur Batur tarafından yapılan müzayede, geceye ayrı bir renk kattı. Otelin balo salonundaki renkli etkinlikte, yaklaşık üç yüz kişi yer aldı. Gecede; tablo, vazo, biblo, saat, çatal-kaşık-bıçak seti, bardak ve fincan takımı gibi eşyaların yer aldığı kırk dokuz parça ürün açık artırma ile satıldı

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.