© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Vogue Yeni Sezonu Açtı

Vogue Yeni Sezonu Açtı

Vogue İlkbahar – Yaz 2014 Koleksiyonu, işletme sahibi Sinem Orhon, ekibi ve Ankara sosyal hayatının tanınan simalarının katılımıyla gerçekleştirilen kokteyl ile kutlandı.

Ankara’nın gözde caddelerinden Arjantin’de yer alan mağazasında gerçekleşen davete Başkent’in sosyal hayatının tanınan simaları yoğun ilgi gösterdi. Özel buluşmada Vogue ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan ürünler, özel bir sunum ile anlatıldı. Davetin ev sahipliğini üstlenen marka sahibi Sinem Orhon’un, Paris, Milano, ve New York’tan ithal ettiği ürünler konuklardan büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.