© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İzmir’de Dev Fuar

İzmir’de Dev Fuar

IF Wedding Fashion İzmir “8. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı”, İzmir iş, siyaset ve cemiyet hayatından yoğun bir katılımın gerçekleştiği törenle açıldı.

IF Wedding Fashion İzmir 8. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın açılışı, İzmir Kültürpark’taki Ulusararası Fuar Alanı’nda, “Beyaz Perde” temalı gelinlik tasarım yarışması ödül töreniyle yapıldı. Açılışa, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden ile iş, sanat, cemiyet ve moda dünyasının önde gelenleri katıldı. Gecede, davetlilerin adeta şıklık yarışına girdikleri görülürken, ünlü modacılar Zeynep Acar, Ali Erez’in aralarında bulunduğu jürinin kararı sonucunda ise ödülün sahibi Firdevs Tülin Gülin oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.