© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dökmeci Çiftinden Sanat Koleksiyonu

Dökmeci Çiftinden Sanat Koleksiyonu

Yirmi yıllık süreçte oluşturdukları çağdaş sanat koleksiyonlarını ilk kez CernModern’de sergileyen Gülin-Emre Dökmeci çiftinin davetine, Ankara iş ve cemiyet hayatının ilgisi yoğun oldu.

“Aklımda Bir Delilik Var” isimli serginin açılışı; Leyla Alaton, İnci Aksoy, Ali Özdoğan, Gülseren Özdemir, Tansa Mermerci, Mine Kalpakçıoğlu gibi Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının elit isimlerini bir araya getirdi. Koleksiyon, Ali Akay’ın küratörlüğünde sanatseverlerle buluşurken, Emre Dökmeci: “Mihenk taşımız, Fikret Mualla idi. Zaman içerisinde kendi yolumuzu çizdik. Çağdaş Türk sanatının önemli isimleri ile tanışmaya başladık.” dedi. Dünyanın farklı birçok ülkesinden özel olarak getirilen eserleri dikkatle inceleyen Ankara ve İstanbul hayatının elit isimleri, Emre-Gülin Dökmeci ile bol bol sohbet etme şansı yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.